اصلا چرا باید منزل یا ساختمان خود را بازسازی کنیم؟
SuperUser Account
/ دسته ها: مقالات معماری

اصلا چرا باید منزل یا ساختمان خود را بازسازی کنیم؟

زندگی کردن در ساختمان های قدیمی و فرسوده مشکلات بسیاری دارد.ضمن اینکه از لحاظ زیبایی و بصری جلوه خوبی ندارند،از لحاظ فنی و تاسیساتی هم خساراتی در پی دارد مثل ترکیدگی لوله یا مشکلات برق کشی که میتواند در اثر یک اتفاق کوچک و پیش پا افتاده،خسارات جبران ناپذیری و سنگینی را به وجود اورد‌.
رابطه زیبایی محل سکونت و کار با روحیه انسان:طبق تحقیقات انجام شده،زندگی یا کار در ساختمان و منازل فرسوده تاثیرات بسیار مخربی روی روحیه افراد و ساکنین ساختمان دارد.در مورد سبک زندگی نظرات مختلفی وجود دارد، اما به طور کلی «سبک زندگی» راه و روش زندگی است که در قالب عادت‌های مختلف از نوع لباس پوشیدن، نوع غدای مصرفی، محیط های مورد علاقه برای تعامل با دیگران خود و … را نشان می‌دهد و بیان‌کننده هنجارها و ارزش‌های یک فرد یا یک گروه است. یکی از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در سبک زندگی، نوع معماری و مهندسی منزل و محل سکونت است. امروزه اکثر روان‌شناسان تأکید دارند که نوع معماری منازل تأثیر بسیار زیادی روی روحیه افراد دارد.
پس معماری فضای سکونت خودمون رو باید جدی بگیریم و یه عنوان یکه مساله حیاتی در سبک زندگی نگاه کنیم.

مطلب قبلی چگونه منزل و ساختمان خودمون رو بازسازی کنیم؟
مطلب بعدی بازسازی ساختمان با بودجه محدود
Print
64 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید
logo

ما بر این باوریم که با داشتن یک تیم حرفه ایی و متعهد میتوانیم در هر پروژه اطلاعات لازم را قبل شروع کار بدست آوریم و با برنامه ریزی و زمانبندی دقیق مراحل پروژه را تحت کنترل قرار دهیم تا بتوانیم بهترین خروجی را با توجه به برنامه خود بدست آوریم

درباره ما

دی ان ان