طراحی وساخت مبلمان و سفارشات خاص

امروزه هر فضایی با هر کاربری و تعریفی احتیاج به تجهیز و وسایل و المان هایی دارد که عموما شامل وسایل برقی، مبلمان، میز تخت و سایر اجناس که متناسب با هر فضا تعریف می گردد.

در تجهیز و مبله کردن فضا ها عموما اجناس و مبلمان های فروشگاهی به صورت سری و مدل های عام پسند و شاید جامعه هدف خاصی طراحی و تولید می‌شود که مصرف کننده با توجه به بودجه و نیاز الزام به انتخاب دارد.

آوان با تیم های همکار و کارگاه های صنعتی طرف قرارداد این امکان را فراهم نموده که مطابق با نیاز وسلیقه شما طراحی و تولید اجناس شما را انجام دهد در کوتاه ترین زمان و تنوع و کیفیت محصولات مورد نظر شما این امر موجب انتخاب های بیشتر و کاهش هزینه و دسترسی به محصولات و اجناس با کیفیت بیشتر می باشد.

می توانید با انتخاب محصول از ژورنال های معتبر و گالری تصاویر آوان طرح دلخواه را با اندازه ای دلخواه متناسب با فضا و کاربری خودتان انتخاب و سفارش دهید.

با مشاوره با کارشناسان و طراحان آوان می توانید بهترین انتخاب خود را هر سبکی متناسب با نیاز خود سفارش دهید.

logo

ما بر این باوریم که با داشتن یک تیم حرفه ایی و متعهد میتوانیم در هر پروژه اطلاعات لازم را قبل شروع کار بدست آوریم و با برنامه ریزی و زمانبندی دقیق مراحل پروژه را تحت کنترل قرار دهیم تا بتوانیم بهترین خروجی را با توجه به برنامه خود بدست آوریم

درباره ما

DNN